Podnikatelská hypotéka nastartuje váš byznys

Přidal:

Máte skvělý nápad na rozjetí podnikání, ale chybí vám finanční kapitál do začátku? Pro zajištění všech potřebných prvotních investic je možné využít podnikatelskou hypotéku. U nebankovní hypotéky máte mnohem větší šanci, že získáte peníze pro svůj záměr i bez toho, abyste složitě dokládali dlouhou historii projektu nebo doufali, že se bance bude líbit zrovna váš podnikatelský záměr.

Krátká podnikatelská historie není problém

Jste na úplném začátku a nemáte nic kromě projektu a slibného nápadu. Co teď? V bance vám kvůli poměrně velkému riziku neúspěchu jistě nepůjčí. A právě v tento moment přichází na řadu nebankovní podnikatelská hypotéka.

Větší šance na přiznání hypotéky než u bank

Obecně se dá říci, že u nebankovních hypoték máte velmi vysokou šanci na přiznání požadované částky i bez nutnosti dokládat slibné ekonomické výsledky, historii nebo při snaze o podnikání v relativně nezajímavém a nepříliš perspektivním oboru.

Hypotéka za účelem podnikatelského záměru

Pro získání podnikatelské hypotéky se všemi jejími výhodami je nutné předložit podnikatelský záměr. Případně doložit historii firmy a přehled dosažených příjmů. Na základě těchto informací je žádost posouzena. Při kladném posouzení a uznání hypotéky jsou vytvořeny podmínky, které budou přesně odpovídat vaší situaci a za kterých se bude jednat o co nejméně rizikovou půjčku pro rozjetí vlastního byznysu.

Podmínky na míru

Podnikatelská hypotéka umožňuje přizpůsobení podmínek na míru. Sjednání individuální doby splatnosti, vytvoření reálného splátkového kalendáře nebo možnost zahrnutí budoucích příjmů z podnikání do rychlejšího splacení hypotéky. To všechno jsou výhody, které dělají z podnikatelské hypotéky finanční produkt, který je na míru šitý právě pro všechny začínající podnikatele.

0

O autorovi:

  Related Posts
  • No related posts found.

Přidat komentář